Jepet me qera apartament 1+1 prane Shkolles Kuqe

230 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Halilaj Real Estate 07 Shk 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Halilaj Real Estate
Jepet me qera super apartament 2+1 prane Kristalit 400 EUR
Jepet me qera apartament 2+1 ne Rr. Endri Keko 250 EUR
Jepet me qera 1+1 tek Pazari i Ri 300 EUR
Jepet me qera 1+1 prane Stadiumit Dinamo 280 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 1+1 100m mbi Shkollen e Kuqe,ne rrugen Qemal Stafa.Apatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe ,me oborr dhe hyrje me vehte dh jepet i mobiluar.
Halilaj Real Estate
+355692405920

Viber:

WhatsApp:
+355692405920
Leaflet
Halilaj Real Estate
Jepet me qera pjese vile 1+1 pas Am. Amerikane 250 EUR
Jepet me qera apartament 2+1 pas M. se Jashtme 300 EUR
Jepet me qera apartament 3+1 tek Petro Nini 500 EUR
Apartament 3+1 ne rrugen Vaso Pasha 98 000 EUR
Në fillim