Publikuar: Qer 22 2022 11:29

jepet me qera apartament 1+1 ne fresk

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 22 11:29
Shikime: 506
Jepet me qera apartament 1+1 tek Restorant Fresku, ne Fresk ! Apartamenti ka siperfaqe 51m² dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon . Cmimi 300€/muaj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione