Jepet me qera 1+1

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Alba Gerveni 29 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Hyrja ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane Kopeshtit Botanik.

Eshte plote drite, me pamje shume te bukur dhe te qete. Eshte e mobiluar me pajisje te kohes. E  pajisur dhe me dy kondicioner.

Ka infrastrukture moderne dhe lehtesisht te arritshme ne transportin publik.
Alba Gerveni
0698948380

WhatsApp:
0698948380
Leaflet
Në fillim