Published: Sht 10 2018 11:01

Jepet apartament me qira 3+1 ne Don Bosko.

EUR

/ monthly
Published: Sht 10 11:01
Views: 1
Jepet apartament me qira 3+1 ne Don Bosko.

Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe ngrenies, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Katin i trete, pallati te ri, i mobiluar shume mire dhe me sistem chiller.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin +355676022313


http://mei.al/property/4494770/ne-don-bosko-jepet-me-qira-apartament-2-1

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information