Jepet apartament me qera ne Astir

30 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: ATI GOLD 25 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet Apartament 2+1 me qera i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe kuzhine + 2 tualete ,korridor + 2 ballkone. i mobiluar.
Hapsira 70 m2
Ap. ndodhet ne Astir pas Bar Artistit.

Cmimi: 30,000leke/ muaj
Adresa: Astiri,
Qyteti: Tirane.
Leaflet
Në fillim