Jap me qera

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Genti 09 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jap me qera apartament 1+1 e mobiluar.Apartamenti eshte ne ndertim te ri dhe i pabanuar me pare.Rruga Bill Klinton poshte kodres se djellit.Cmimi 220 euro
Leaflet
Në fillim