Ish-Fusha e Aviacionit,Jepet me Qera Apartamenti 1

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Danjela 27 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ofrohet apartament me qera 1+1 tek Ish-fusha e Aviacionit prane rruges se Dafinave. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 70m2 dhe organizohet nga nje soxhorno , 1 dhome gjumi, nje tualet. Aparatmenti ndodhet ne katin e trete eshte i pabanuar me pare i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket per nje jetese sa me komode. Pallati eshte i pajisur me ashensor edhe mireadministruar. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.Cmimi i qerase eshte 300Euro/muaj.Per me shume informacion na kontaktoni!
Danjela
0693252524
Leaflet
Në fillim