Published: Gush 11 2018 11:44

Duplex luksoz me qera prane Pazarit te Ri!

EUR

/ monthly
Published: Gush 11 11:44
Views: 4
Jepet me qera apartament ne trajte duplex-i prane Pazarit te Ri, Rr. Beqir Luga. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ri, shume mire te administruar dhe i survejuar. Ka siperfaqe mjaft te bollshme prej 320m2 ne perberje me nje ambient verande mqe te ofron nje pamje te mrekullueshme te Tiranes. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. E shtruar me parket druri teper cilesor. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-01
www.homeplus.al
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
0696712123

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information