Apt 1+1 tek Shallvaret (Super Vendodhje) Investuar

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N Bllok Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apt 1+1 tek Shallvaret (Super Vendodhje) i Investuar | Parket | Kondicioner | Super Pamje Nga Blv

Q2195

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 70m2
- SIP NETO (e brendhme) : 70m2
- KATI:7
- KATET E PALLATIT: 7
- Pallat Ekzistues
- Viti I ndertimit:
- ASHENSOR: Jo

Karakteristika:

⁃ Vendndodhje PERFEKTE: Shallvaret
⁃ 2 Min ne Bllok dhe 2 min ne Qender
⁃ Brenda pallateve te Shallvareve ( Super Qetesi)
⁃ Me Super Pamje nga rruga Kryesore nga Bulevardi

⁃ Mobilimi Bashkekohor***
⁃ Investimi i bere para 1 viti **
⁃ Orientimi Jugperendim- Veri

⁃ Pajisur me KONDICIONER Ekonomik “Midea”
⁃ Shtruar me PARKET CILESOR
⁃ Veshur me Dyer & Dritare Dopio Xham ( eliminon komplet zhurmat)

⁃ Arreduar me stil dhe me Arkitekt
⁃ Ngjyra te kombinuara mire

⁃ Pajisjet elektroshtepiake Super te Reja
⁃ Kuzhina totalisht e Re***
⁃ Televisor Plazma
⁃ Frigorifer 2 katesh” Amica”
⁃ Furre dhe Pianure & Aspirator “ Hansa”

⁃ Dhoma e gjumit e bollshme
⁃ Dysheke dhe Krevate “Dormeo” te Rinj
⁃ Dollapi i rrobave Gjigand

⁃ Tualeti i Ri i investuar
⁃ Tualeti me ajrosje natyrale
⁃ Hidrosanitaret komplet te Reja

⁃ Lagje shume e sigurte
⁃ Banore familjare dhe te rregullte
⁃ Shkalla e mirembajtur dhe e paster

- Facilietet afer ( Supermarkete, Restorant, Farmaci, Shkolla & Kopshte)
- Akses me Transport publik

Cmimi: 350 euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp: 0697940864

N Bllok
  Online
355674749032
Leaflet
Në fillim