aprtament 2+1 me qera + myslym shyrit me 21 dhjeto

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: senato 04 Korr 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe te brendshme 80m2 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues ne kryqezimin e Muhamed Gjolleshesh me Myslym Shyrin afer "Monchery" apartamenti eshte i sapo mobiluar totalish me mobilim te ri moderne, Apartamenti i pa dhene me qera me perpara dhe mobiljet te sapo blera.

cmimi 350 euro i padiskutushem

cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Leaflet
Në fillim