Apartment me qira 1+1 te ish ekspozita Shqiperia

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartment me qira 1+1 te ish ekspozita Shqiperia Sot.
Ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor.
I pabanuar me pare dhe i sapo arreduar.
Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe ambientin e gatimit si dhe nje dhome gjumi dhe nje tualet.
NE cmim gjithashtu perfshihet dhe interneti i paguar per 1 vit.
Leaflet
Në fillim