Published: Korr 10 2018 11:19

APARTMENT ME QERA

LEK

/ monthly
Published: Korr 10 11:19
Views: 7
Jepet me qera apartamenti në ndertese të re, 1+1, i mobiluar, me dy ballkone.
Apartmenti ndodhet në katin e dyt, ka shumë dritë dhe hapsire.
Gjendet në Fresk, prane restorant Qesaraka, rruga për në Dajt.
Të interesuarit të kontaktojne në numrin e publikuar.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0698621854

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information