Apartamet 1+ 1 i mobiluar

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dritan 26 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet ne unazen e re prane bare oslo dhe eshte ne katin e 8 me ashensor
Leaflet
Në fillim