Publikuar: Dhj 26 2022 05:10

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+A+Blk tek Posta Qendrore

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 26 05:10
Shikime: 38
Pallati ka izolim shume te mire dhe shtepia eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere.
Apartamenti eshte i miremobiluar, i investuar me punime shumë cilësore,eshte i shtruar ne parket,me sistem ngrohje dhe ftohje .
Hyrje me Ndricim Natyral,Orientimi nga Lindja.
Zone e Qete qe Ofron te Gjitha Facilitetet e Nevojshme , Shume e Preferuar per Banim.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
38

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione