apartamente me qera

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: bujar 26 Maj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
jepen dy apartamente me qera 2+1 kati 4 dhe i 5 pallat i ri. ndodhen tek tregu elektrik prane kopshtit nene tereza cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim