Apartamente 2+1 1+1 Kullat Binjake

1 170 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Techno Home 24 Dhj 19:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Techno Home
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit. 58 000 EUR
Apartament 2+1 me Qira, Bllok, Tirane. 1 000 EUR
Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Botanik. 84 550 EUR
Shitet, Ambient / Apartament, Kopshti Botanik. 70 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet prane Kullave Binjake, Bulevard.
Apartament 2+1, Siperfaqe: 117.5 m2.
Apartamenti 1+1, Siperfaqe: 91.5 m2.
Kati: 5, Ndertim i ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenje; Ambient Gatimi, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete; Verande me pamje nga Bulevardi.
Ofron mundesine e arredimit sipas shijes dhe buxhetit tuaj per nje jetese komode dhe cilesore.
Ambienti mund te perdoret edhe per zyra qe ofrojne sherbime te ndryshme.
Mundesi qe te dy ambientet te bashkohen ne nje hapsire te vetme.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; I investuar; Kubature e rregullt; Ashensor; Drite natyrale.
Zona ofron te gjitha mundesite per nje kualitet maksimal sherbimesh dhe argetimesh.
Nje nga zonat me elitare te qytetit, aksesim te shpejt dhe ne cdo kohe.
Cmimi: 10 €/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 784 1297 / +355 68 454 3000
Techno Home
“TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjensi, e cila me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe pasionin per t’u kujdesur ndaj prones tuaj. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per t’ju mbeshtetur. Sepse: Lumturia juaj eshte suksesi jone!”
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Janos Hunyadi Tregoje në hartë
0684543000
https://technohome.al/
Techno Home
  Online
0684543000
Leaflet
Techno Home
EXCLUSIVE! Qira, Apartament 1+1, Sheshi Willson. 400 EUR
Qira/Shitje, Penthouse 5+1+3, Liqeni i Thate. 900 EUR
Shitet, Dyqan, Astiri. 377 600 EUR
Shitet, Toke, TEG. 105 000 EUR
Në fillim