Apartament me qira tek Kopshti Botanik 2+1

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ergi 26 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament me qira 2+1, me vendodhje tek Kopshti Botanik, Tirane.
Apartamenti totalisht i mobiluar , me mobilim teper komod ,i shtruar me parket i gjithi, me sistem chiller qendror dhe komandim individual ne cdo ambjent.
Organizimi eshte sonxhorno me kuzhine bashke me ahpsire te madhe, korridor , 2 dhoma gjumi, 2 taulete.
Cdo ambjent ka dalje ne verand e cila ka nje pamje shume te kendeshme nga Liqeni i Tirane, per shkak te pozicionit te kompleksit.
Ndodhet ne katin e 3-te me ashensor.
Leaflet
Në fillim