APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 31 Maj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
APARTAMENT ME QIRA 2+1 + 1 post parkimi TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI.
APARTAMENTI ESHTE I PABANUAR ME PARE.
KOMPLEKSI KA TE GJITHA FACILITETET E MUNDSHME
APARTAMENTI eshte 550 Euro megjithe nje post parkimi,por disponojme dhe 1+1, totalisht gjithashtu dhe ky i mobiluar ne menyre bashkohore.
Leaflet
Në fillim