Publikuar: Qer 11 2022 10:28

Apartament me qera Tirane

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 11 10:28
Shikime: 2562
Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Gjura(Percelan) ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar, me nje mobilim bashkekohor dhe te ri.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner i vendosur ne sallon.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti eshte I shtruar me parket dhe tualeti
me pllaka dhe eshte I pajisur me dirtare.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Xhanfize Keko.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Kontakt ne tel dhe ne Whats up ne kete numer :00393884999515
:00355692687241
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione