Apartament me qera tek Myslym Shyri!

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Homeplus 14 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Him Kolli ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme, me sistem kondicionimi, dritaret me grila. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar te krijon te gjitha lehtesirat e mundshme. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ120919-02
www.homeplus.al
Homeplus
0696712123
Leaflet
Në fillim