Publikuar: Maj 20 2022 09:57

Apartament me qera Rruga Don Bosko tek Zogu i Zi 2+1+2

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 20 09:57
Shikime: 204
Apartament me qera Rruga Don Bosko tek Zogu i Zi tek AlbMarketi
2 dhoma, 2 banjo dhe sallon guzhine
Hyrje me ndricim, me ballkon te madhe, 1 pallat i paster
E pamobiluar, guzhina eshte bere e re dhe rikonstruktuar tani, me aspirator.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione