Apartament me qera (Brryli) - 370€ (privat)

370 EUR /muaj

Jepet me qera nga: arta 04 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (brryli),
lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh.
Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij ka parkim privat dhe te lire.
Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht.
Apartamenti ka :
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo me dritare
- 2 korridore
- 2 ballkone te ekspozuar ne 2 krahe
- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 370 euro.

kontakti direkt me pronarin e apartamentit 0039 3779502944 (Whatsupp)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione