Apartament me qera 3+ 1 te ish Blloku Tirane

1 500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dorian Doda Dje 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet apartament me qera 3+1 ( 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon) te ish Blloku mbrapa Kullave Binjake Tirane me 3 ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te banimit. Çmimi eshte 1500 euro bruto.
Dorian Doda
0693221447
Leaflet
Në fillim