Apartament me Qera 2+1 i mobiluar

0 LEK

Jepet me qera nga: Nexhi 04 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
jepet apartamen me qera 2 dhoma guzhin dhe banjo, vila ndollet tek nen stacioni elektrik rruga besa ose ke frigoriferi. 250 i diskutushem
Leaflet
Në fillim