Apartament me Qera 2+1 , 2 Banjo, 2 Ballkone, 1 Ga

450 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Titans.al 19 Nën 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament me Qera 2+1 , 2 Banjo, 2 Ballkone, 1 Garazhd, Kati 3, Rruga Jordan Misja, e Mobiluar, Kompleksi Gener 2 , orjetin jug lindje .Super investuar me kushte shume te mire dhe nje zone shume e qete .Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon
Leaflet
Në fillim