Publikuar: Nën 05 2022 07:04

Apartament 3+2 me Qera ne Fresk

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 05 07:04
Shikime: 12
Jepet apartament me Qera ne zonen e Freskut mu tek Restorant Fresku te Pasticeri Melisa, pallat i ri. Apartamenti eshte i kompletuar ne cdo detaj, ka 3 dhoma te kompletuara, 2 banjo, 2 ballkone kuzhine dhe vend gatimi modern . Ndohet ne katin e 5 me ashensor si dhe me kondicioner. Apartamenti eshte plotesisht i kompletuar .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
+355695274295

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione