Apartament 3+1 papafingo me qira te liqeni I thate

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sotir Sot 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 3+1 papafingo te liqeni I thate. I kompletuar. Dublex. 150 m2 banim 100m2 veranda. 3 tualete , dhome gatimi e vecante, garderobe. Ne cmim jane te perfshire Dhe dy vend parkime ne garazhd te mbyllur. Cmimi i padiskutueshem. Celebrity 0697733378. Watsup 00447378685401
Leaflet
Në fillim