APARTAMENT 3+1 ME QERA TE LIQENI I THATE

380 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Aleksandra 07 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Jepet apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate.
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar
Aleksandra
0674050153
Leaflet
Në fillim