Apartament 3+1+2 me qira tek Globe

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ergi 27 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet apartament per qira tek rruga e Kavajes, prane Globe,me siperfaqe te brendshme 111m2 .
Ndodhet te katin e tete te nje ndertimi te ri me ashensor.
Organizohet ne nje dhome te bollshme ndenje+kuzhine dhe tre dhoma gjumi.
Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Leaflet
Në fillim