APARTAMENT 2+1 TEK TOPTANI CENTER.

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
APARTAMENT 2+1 TEK TOPTANI CENTER.
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkohore dhe eshte i pabanuar me pare.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te miremenaxhuar.
Apartamenti disponon dhe nje post parkimi per makine.
Cmimi i apartamentit eshte bere 650 euro.
Leaflet
Në fillim