APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI BOTANIK

35 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI BOTANIK
Ndodhet buze rruges kryesore dhe nuk ka malore
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode
Aktualisht eshte ne proces lyerje
Zona mundeson ajer te paster dhe nje qetesi totale
Ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje bashke, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe i shtruar me parket
Leaflet
Në fillim