APARTAMENT 2+1 TE RRUGA ELBASANIT

330 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Fatjon_Nreu 28 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ofrohet apartament 2+1 me qira te Rruga Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 71 metra dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe nje ambien ndenje dhe 1 tualet.Apartamenti ndohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe te mirmbajtur.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !
Fatjon_Nreu
0693295234

WhatsApp:
0693295234
Leaflet
Në fillim