Apartament 2+1 te rruga 5 Maji perballe Condord

Jepet me qera nga: Xhejms 17 Tet 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruge perballe Concord Center. Eshte i pa banuar me pare. Apartamenti jepet vetem me bufe. Ne cdo dhome ka ballkone. Hapesire e bollshme dhe e rregullt. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim