Apartament 2 + 1 Per Qira

30 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: kay 01 Dhj 06:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qira apartament 2+1, 77m2 tek 'Uzina Dinamo'.Apartamenti organizohet nga nje hall, nje kuzhine me aneks te vecuar, nje mini depo, 2 dhoma si dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e I te nje pallati ekzistues, dhe disponon 2 hyrje, c'ka e ben te pershtatshem edhe per aktivitete te ndryshme tregtare, pasi pozicionohet ne nje nga lagjet tregtare me te frekuentuara te kryeqytetit.Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!
Leaflet
Në fillim