APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

630 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ergi 28 Jan 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Jepet me qira apartament 2+1 tek kompleksi Delijorgji,perfshire ne cmim edhe nje post parkimi.
Organizohet ne nje sallon ndenje,nje kuzhine e vecuar,dy dhoma gjumi,dy tualete,dhe ballkon i bollshem.
Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi ne katin -1.
Leaflet
Në fillim