Publikuar: Nën 04 2022 11:30

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE BLLOK!

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 04 11:30
Shikime: 2
Apartament 2+1 per qera ne Bllok.
Organizohet ne :

- Korridor shperndares
- Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes. Eshte i arreduar me arkitekt dhe me mobilim cilesor.
Per me shume info. na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione