Apartament 2+1 me qira tek Rruga Myslym Shyri

320 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 27 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne Rrugen Myslym Shyri ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar, dhe i mobiluar se fundmi.
Apartamenti ka te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti eshte i shtruar me parket gjithashtu.
Per cdo informacion na kontaktoni.
Leaflet
Në fillim