APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE BLLOK

550 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ELIDON 31 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE BLLOK.
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 2 tualete ku njeri eshte me dritare dhe nje sallon gjigand me dalje ne ballkon
Ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones.
Leaflet
Në fillim