Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 30 2022 11:52

Apartament 2+1 me qira Liqeni i Thate Tirane

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 30 11:52
Shikime: 99
Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Garunja, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Paradhenie 2 garanci

Jepet me qira 420 euro ne muaj
Përshkrimi i linkut

MY Home Real Estate

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr Hoxha Tahsin siper Pazarit te Ri Tirana Tregoje në hartë

0694332490

https://myhomerealestate.al/en/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione