Publikuar: Qer 30 2022 11:46

APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek "LURA 1" - GJIRI LALZIT

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 30 11:46
Shikime: 2742
APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek "LURA 1" - GJIRI LALZIT
Disponibilitet:
- Periudha 20 - 30 QERSHOR: 72 euro/nata
- Periudha 26 KORRIK - 31 KORRIK 2022 : 85 euro/nata

✅ Periudha rezervimi minimumi 7-10 ditë.
✅Akomodim 5-6 persona
✅Dyshekë komodë ortopedik
✅Lavastovilje
✅Lavatrice
✅Kondicionerë
✅WI-FI
✅2 televizorë me abonim Digitalb
✅Ujë 24h
✅Dritare termike me izolim perfekt dhe rrjeta mizash
✅Mundësi parkimi etj.
--------------------------------------
Apartamenti pozicionohet vetëm 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (supermarket, treg fruta-perimesh, bar-restorante, fusha basketbolli, kënd lojrash për fëmijë etj).
Organizohet nga një sallë me divanë komodë, kënd gatimi dhe ngrënie që komunikon me zonën living, dhomë gjumi matrimoniale me një krevat dopio dhe një krevat tek, dhomë fëmijësh me dy krevate tek dhe një tualet.Të gjitha ambjentet janë te shfrytëzuara maksimalisht dhe të mobiluara me shumë shije.
Apartamenti disponon një verandë personale të mbuluar e cila do ju mundësojë të kaloni orë të këndshme relaksi gjatë mëngjeseve dhe pasditeve me pamje nga gjelbërimi i pishave dhe ajrit të pastër të rezidencës.

Na kontaktoni për rezervime:
0694370227 / 0694098578
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione