apartament 2+1 me qera te shkolla e baletit

40 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: senato 11 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 81m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues, i ndodhur ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara ne Tiran, prane shkolles se Baletit mbrpa Piano barit, vetem 5 minuta larg qendres. apartamenti eshte i mobiluar me mobilim te thjesht.
cmimi 330euro ne muaj
cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim