Apartament 2+1 me qera te BRRYLI

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: senato 01 Qer 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
APARTAMENT 2+1 ME QERA TE BRRYLI
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 101m2 ne zone e brrylit , lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik, me ashensor. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapo lyer. Apartamenti ka: - 2 dhoma gjumi -2 banjo me dritare - 2 korridore -2 ballkone - guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi.
Cmimi i qirase mujore eshte 370 euro
Apartamenti nuk eshte dhene me pare me qira

Cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Leaflet
Në fillim