Apartament 2+1 me qera prane Prokuroris

38 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: senato 03 Dhj 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh e ndodhur ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te Tiranes ne rrugen Mine Peza e ndodhur prane Komisjariatit numer 3 dhe Prokuroris.
Apartamenti ka nje planimetri teper te rregullt dhe jepet totalisht e mobiluar me mobilim cilesor dhe moderne.

ADRRESA: RRUGA MINE PEZA
SIPERFAQA 80M2
KATI 4
CMIMI 38000LEK NE MUAJ
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim