apartament 2+1 lluksoz me qera

330 EUR /muaj

Jepet me qera nga: senato 14 Jan 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 114m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, me mobilim lluksoz, mobiljet murebest, divanet armani xhdo gje mark, i ndodhur ne nje pallat super cilesor me 2 hyrje per kat me termosizolim dhe izolim akustik, ambjent gatimi me vete, posht pallatit stacioni i unazes.
3 muaj paradhenie.

cmimi 330 euro i padiskutushem

cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Leaflet
Në fillim