APARTAMENT 2+1 BULEVARDI ZOGU I PARE

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ervin.imo 05 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament delux 2+1 i sa po rikonstruktuar bulevardi Zogu i Pare . Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi , 2 banjo,guzhine + sallon dhe ballkon . Apartamenti eshte i sa po rikonstruktuar me te tera mobiljet e reja dhe bashkekohore . Preferohen familjare ose te huaj .Cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim