Published: Gush 20 2018 12:14

Apartament 2+1 35.000 leke (Qender)

LEK

/ monthly
Published: Gush 20 12:14
Views: 1
Apartamenti ndodhet tek rruga “Bardhok Biba” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 95 m2 Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • Pallat ekzistues, pa ashensor •
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
0694565243

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information