Publikuar: Dhj 20 2022 11:30

APARTAMENT 2+1.25000 LEKE.NENSTACIONI SIRI KODRA

LEK

/ muaj
Publikuar: Dhj 20 11:30
Shikime: 110
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1
90M2
25000 LEKE NE MUAJ
E MOBILUAR DHE ME TE GJITHA ELEKTROSHTEPIAKET E NEVOJSHME
SHTEPIA ESHTE PRIVATE DHE PERBEHET NGA 2 DHOMA GJUMI
1DHOME NDENJE ME KUZHINE TE MADHE
KORIDOR
TUALET
MUNDESI PER TE PARKUAR 2 MAKINA
VETEM 5 MIN LARG STACIONIT TE AUTOBUZIT
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
110

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione