Apartament 2+1+2 Me Qira

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: kay 01 Dhj 06:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qira apartament 2+1+2 , 92m2 në rrugën "Artan Lenja". Apartamenti pozicionohet në katin e 8 të një ndërtesë të re me 2 ashensor, brënda kompleksit të mirëorganizuar "Magnet".Apartamenti është mjaft i investuar dhe ofron një arredim modern, ideal për një jetesë komode.Organizohet në një sallon me kuzhinë, 2 dhoma matrimoniale, 2 tualete dhe 1 ballkon.Për më shumë informacion jeni të ftuar të kontaktoni!
Leaflet
Në fillim