APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE!

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Edvin Kuci 12 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume te mireadministruar. Organizohet nga dhoma e ndenjijes/kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume komfort per te jetuar. Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te qeta, larg zhurmave dhe me pamje nga liqeni. Ka hipotek. Per me shume informacion na kontaktoni
Edvin Kuci
0673891551
Leaflet
Në fillim