Apartament 1+1

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Agron 13 Sht 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne rrugen Myslym Shyri. Eshte 40 metra katrore dhe eshte pjeserisht i mobiluar.
Leaflet
Në fillim